Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bleskovka

2. 12. 2009

Bohužel neni poslední dobou moc času na chození po hospodách. Takže jen dvě bleskové informace pro ty kdo by neznal a chtěl by znát.

Pivnice v Plachého ulici 31. Stabilně točí Chodovar 11 a posledně měli i Rychtáře 11 a vypadá to že budou mít dál. Obě piva za 18,-

Staré časy, Čelakovského 5, Plzeň. Příjemná restaurace kde točí Chodovar 11, tmavou 10. A mají i Chodovar kvasnicový v lahvích. Na další se můžete podívat na jejich stránky http://restauracestarecasy.cz/

A nakonec to nejlepší pro milovníky piv z malých a středních pivovarů ČR. V Plzni nově otevřen tento podnik - Klub malých pivovarů, Truhlářskská 10, Plzeň; http://www.klubmalychpivovaru.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Další podnik s Koutským pivkem na čepu

(Jindřich P., 4. 4. 2010 13:45)

V plzni Na Roudné 17 a to v proslulém podniku SALOON ROUDNÁ. Zatím na čepu Koutské 10°, v nebližší době další druhy Koutských piv. Dále nově na čepu Kouto v Praze-2,v RESTAURACI KULOVÝ BLESK, ul. Sokolská 13. Nová fota opět na webu, www.pivovarkout.eu. Koutskému a vám všem hodně Zdaru.

Koutské dále jede

(Jindřich P., 1. 4. 2010 18:05)

Dál je nově Koutské na čepu v restauraci U LEVÝCH v Plzni na Slovanech ul. Sladovnická 31, a to Koutské 10°, a Koutské 12° NEFILTR. Od zítra tj. pá 2.4.2010 bude nově na čepu v restauraci SALOON v Plzni na Roudné ul.Na Roudné 17,Koutské 10° a následovně další druhy Kouťáků. Fota Saloonu bude možno od zítra po doplnění shlédnout na našem webu www.pivovarkout.eu Příznivcům děkujem ať vám všem nadále chutná.

Koutské nově na čepu.....

(Jindřich P., 30. 1. 2010 13:17)

Zdravíme,Koutské se nově roztočilo s příznivým ohlasem v Plzni v NEUTRAL CLUBU ul.Reslova 17, a to zatím Koutská 10°,v nejbližší době na přání konzumentů a po montáži výčepního zařízení bude na čepu i Koutské 12°nefiltr a 14°tmavé na řezaná pivka. Opět vás o dalších místech budem informovat na webu www.pivovarkout.eu. Koutskému pivku a vám všem hodně Zdaru.

KOUTSKÉ v Železné Rudě

(Jindřich P., 5. 1. 2010 14:22)

Koutské pivko na stálo čepuje restaurace LAKA v centru Žel.Rudy a to světlé 10°, tmavé 14°. Nově na čepu v Rudě v hotelu DIX a to světlé 10°, tmavé 14°. Na zkoušku tam roztáčí Koutské další podniky a pro velký zájem začal nově distribuovat Koutské tamější velkobchod ul.Ke Hřišti 30, kde si všichni milovníci tohoto moku mohou zakoupit soudky i domů.O tamějších dalších nových místech s Koutským pivkem na čepu vás budem informovat též na našem webu www.pivovarkout.eu. Koutskému pivu Zdar a vám všem kterým též chutná, také.

VÝMĚNA KOUTSKÉHO ZA SVIJANY

(Radim K., 14. 12. 2009 11:00)

Koutské pivo vyměnil nový nájemce hospody za Svijany a hospoda je už dávno zavřená. Dle recenze hostů bylo Koutské na čepu jediným tahákem proč do Wintrovky chodit na pivko. Komu není rady tomu není pimoci. Škoda dalšího záchytného bodu na Koutské pivo v této lokalitě. Stejná písnička jako v hospodě na Borech Na Kurtech. Noví nájemci,Koutské z čepu pryč a teď tam sedí nájemci sami. Ale mezitím Kouťáka roztočilo dalších pár hospod, které můžete shlédnout na www.pivovarkout.eu a případně je navštívit. Ať nadále Koutské vzkvétá.